POROČILO PO ZAKLJUČKU 3. DOBRODELNE DRAŽBE

20.12.2013 smo člani in članice Društva Rast v Mladinskem centru Hrastnik izvedli 3. dobrodelno dražbo izdelkov slovenskih ustvarjalcev.

Skupaj smo zbrali 1031.00eur- na sami dražbi 921.00eur, po dražbi pa še dodatnih 110.00eur (dodali smo jih k na dražbi zbranemu znesku). Za po dražbi zbrana sredstva se zahvaljujemo donaciji občana ter ustvarjalkam pod imenom Plave orlice, ki so imele na Zasavskem božičnem sejmu stojnico s svojimi izdelki, izkupiček pa so v celoti podarile nam. Iz srca hvala!

Zbrana sredstva so bila predana Rdečemu križu Hrastnik, z zagotovilom predsednice Belinde Ladiha, da bo denar v celoti namenjen za pomoč delavcem in delavkam Sijaja.

Dobrodelne dražbe ne bi bilo brez srčnih ustvarjalcev, ki so nam podarili svoje čudovite izdelke:

Jože Ovnik
Janja Vrbnjak
Irena Zdovc
Aleš Janežič
Stanka Bantan
Simon Tanšek
Plave orlice
Fanči Moljk
Primož Frajle
Jana Perpar
Barbara Markelj
Urška Zoja Jeršin
Učenci OŠNHR Hrastnik
Petra Varl (www.facebook.com/petravarl)
Samo Gašperšič (www.facebook.com/Samoles)
Alja Venturini (www.facebook.com/www.polstenje.si)
Foto klub Hrastnik (www.facebook.com/FotoKlubHrastnik)
PGD Trbovlje- mesto (www.facebook.com/pgdtrbovljemesto)
Tomaž Zupan (www.facebook.com/TomazZupanPhotography)
Mojca Podrenik (www.facebook.com/UnikatniNakitMojcaPodrenik)
Zeliščni vrt Cvetka (www.facebook.com/pages/Zeliščni-vrt-Cvetka/160363614008380)
Ines Gorenc in Mitja Furst (www.facebook.com/pages/Zip-Doc-prodaja-blaga-in-računalniške-storitve-Mitja-Fürst-sp/266138906825397)
Barbara Švagan
ter
Malgaj Trbovlje
KRC Hrastnik
Penzion Vitapark Laško

Vsem ustvarjalcem za podarjene izdelke iskreno hvala!

Za pomoč se zahvaljujemo: KSP Hrastnik, Mladinskemu centru Hrastnik, oblikovalki Tjaši Majdič, glasbeniku Mateju Železniku, Nini Beja.

img 1322