funstercbanner 2012

Katalog izdelkov

 

sm Slika Ales Zupan

SLIKA ''PLESOČI FIGURI''

OPIS: Akrilne barve na platnu. Velikost 40x80x4 cm. Barve so izbočene (profilna slika), zaščita je brillant- gloss.

PODARIL: Aleš Zupanc, mlad perspektiven slikar, ki ima z seboj že lepo število slikarskih razstav.

 

sm Slika Jesen

SLIKA ''JESEN OB JEZERU''

OPIS: Akrilne barve na platnu. Velikost cca 20x25 cm. Slika predstavlja jesensko idilo ob prelepem gorenjskem jezeru.

PODARILA: Urška Ribič, mlada perspektivna slikarka.

sm Slika Bob Marley

SLIKA ''BOB MARLEY''

OPIS: Akrilne barve na platnu. Velikost cca 20x25 cm. Slika je umetniška upodobitev Boba Marley-a v tradicionalno jamajških/rastafarijanskih barvah.

PODARILA: Urška Ribič, mlada perspektivna slikarka.

sm Knjiga Utrdbe

KNJIGA GIOVANNI PIERONI

OPIS: V knjigi so predstavljene slike, risbe, načrti, tlorisi in vendute pomembnih utrdb po avstrijskih dednih deželah iz 16. in 17. stoletja. Giovanni Pieroni, znanstvenik, arhitekt, matematik, astronom, astrolog in tudi vohun za medičejski dvor, je večino svojega življenja služboval na cesarskem dvoru na Dunaju.

PODARIL: Založba Arhiva RS

sm Knjiga Zasavje

KNJIGA ZASAVJE in NAHRBTNIK

OPIS: Knjiga opisuje naravno, kulturno in zgodovinsko dediščino Zasavja. Besedila so
dopolnjena s fotografijami. Nahrbtnik V3K.

PODARIL: RCR

 sm Knjiga Vega KNJIGA BARON JURIJ VEGA

OPIS: Knjiga opisuje življenje in družino Jurija Vege ter predstavlja zgodovinski in matematični pogled na tega našega pomembnega matematika. Izdano ob njegovi 250-letnici njegovega rojstva.

PODARIL: Založba Arhiva RS
 sm CD Jadranka PODPISAN CD JADRANKE JURAS ''SAKURA''

OPIS: Sakura (japonsko češnjev cvet) je drugi album priznane slovenske glasbenice Jadranke Juras. Na albumu je 12 pesmi, v eni izmed njih pa se ji pridruži celo Edo Maajka. S podpisom.

PODARILA: Jadranka Juras
sm CD Jararaja PODPISAN CD JARARAJE ''OD SREDE DO TORKA''

OPIS: Drugi album priznane slovenske etno skupine Jararaje. Na albumu je 12 pesmi. S podpisom vseh članov.

PODARIL: Jararaja
sm CD Maja Keuc
PODPISAN CD MAJE KEUC ''INDIGO''

OPIS: Indigo je debitantski album mlade slovenske vokalistke Maje Keuc. Na albumu je 11 pesmi, ki so odlična mešanica pop, jazz, soul in blues ritmov. S podpisom.

PODARILA: Maja Keuc
sm Knjiga Feri L

PODPISANA KNJIGA FERIJA LAINŠČKA ''BARVICE''

OPIS: Najnovejša knjiga Ferija Lainščka, v kateri je objavljenih dvanajst pesmi o barvah, krasijo pa jo ilustracije Andreje Brulc. S podpisom.

PODARIL: Feri Lainšček

 sm Knjiga R pika

PODPISANA KNJIGA ANDREJA POTRATE ''RDEČA PIKA''

OPIS: Zbirka pesmi Hrastničana, pesnika in umetnika Andreja Potrate. S podpisom in posvetilom.

PODARIL: Andrej Potrata

 sm Knjiga Franci Rogac

PODPISANA KNJIGA FRANCIJA ROGAČA

OPIS: Franci Rogač je najbolj znan slovenski pravljičar in tudi prvi slovenski samozaložnik, ki mu je uspelo priti na Amazon. Vsebina njegovih pravljic je vedno poučna in vzgojna, glavni junaki pa imajo običajno kakšno hibo (gluhost, slepota, štrleča ušesa), ki otroke uči sprejemati drugačnost. S podpisom.

PODARIL: Franci Rogač

sm Knjiga golob

PODPISANA KNJIGA TADEJA GOLOBA ''SVINJSKE NOGICE''

OPIS: Za svoj prvenec Svinjske nogice je avtor prejel priznano nagrado Kresnik za najboljši roman leta. Roman govori o ''wannabe'' pisatelju, ki obupano išče literarni navdih. S podpisom.

PODARIL: Tadej Golob

sm Peter Kauzer

PODPISANA SLIKA PETRA KAUZERJA

OPIS: Peter Kauzer, slovenski kajakaš na divjih vodah, evropski in svetovni prvak. Majica s podpisom.

PODARIL: Peter Kauzer

 sm Roc delo za kljuce ''WOODEK''- OBEŠALO ZA KLJUČE

OPIS: Simpatično ročno izdelano in poslikano obešalo za ključe. Leseno, živahnih barv in naravno.

PODARILA: Nina Krč, ki ustvarja pod lastno blagovno znamko ''it WOOD be nice''. Več o Nini in njenih izdelkih najdete na facebook.com/itwoodbenice in www.ssu-shop.si.
 sm Roc delo Ruta

SVILENA RUTA

OPIS: Svilena ruta velikosti 90x90cm, ročno poslikana z barvami za svilo. Motiv je narisan s konturo, barva se je nanašala s čopičem, prelivajoči učinki so bili ustvarjeni s soljo.

PODARILA: Mirjana Selan- Ajmani Unikati, ustvarjalka, ki ustvarja že od malih nog. Več o Mirjani in njenih izdelkih najdete na fb (Ajmani Unikati- www.facebook.com/profile.php?id=100002642893704) in www.ssu-shop.si.

sm Roc delo Pupa PUPA

OPIS: Pupa je posebna glinena dama, ki je nastala spontano, v misli na božični čas. S svojo milino poskrbi, da nam je v naših domovih še lepše.

PODARILA: Sabina Repnik, ustvarjalka, ki pod imenom Bina keramika ustvarja ročno izdelane, avtorsko unikatne izdelke iz gline. Več o Sabini in njenih izdelkih najdete na www.keraart.si, fb (Bina keramika- www.facebook.com/pages/Bina-keramika/215823915109456) in www.ssu-shop.si.
sm Roc delo Srecno

ZASAVSKI ''ŠTUOLM''

OPIS: Umetniška upodobitev tipičnega rudarskega rova in ''hunte'' (rudarski voz). Izdelano iz lesa in je primerno kot držalo za prtičke, pisma ali manjše revije.

PODARIL: Primož Frajle, zgodovinar in ustvarjalec izdelkov z lesa.

sm Roc delo Torba 1  

KVAČKANA TORBICA IN SIVKIN ŽAKELJČEK

OPIS: Kvačkana torbica iz pletene vrvice v roza barvi ter žakeljček iz domače posušene sivke, obdan v domače tkano blago in darilno zavit.

PODARILA: Aleksandra Feher Vrhovec- Unikati Alexiel, ustvarjalka, pod rokami katere nastajajo tako dekorativni izdelki in unikaten nakit kot reliefne slike in izdelki iz lesa. Več o Aleksandri in njenih izdelkih najdete na fb (Unikati Alexiel- www.facebook.com/profile.php?id=100001747148736) in www.ssu-shop.si.

 sm Roc delo torba 2

TORBICA ČRNO- SREBRNA

OPIS: Ročno izdelana torbica v borša stilu, kombinacija črne in srebrne barve. V notranjosti v celoti podložena s črnim bombažnim kompaktnim blagom. Dodani trije unikatni zeleno beli gumbi.

PODARILA: Alenka Žerovnik je ustvarjalka, ki se skriva za blagovno znamko Zalenka's in katere področje ustvarjanja je zelo pestro in široko. Več o Alenki in njenih izdelkih na fb (zalenkas- www.facebook.com/pages/Zalenkas/221173807894696), www.ssu-shop.si, www.wix.com/zalenka/zalenka-s.

sm Roc delo torba 3

TORBICA SIVKA

OPIS: Ročno izdelana torbica v borša stil in sivo belih odtenkih. Zapenja se na magnet, krasi pa jo ročno izdelana unikatna svilnata rožica, ki je snemljiva in premakljiva, saj je broška. V celoti iz bombaža.

PODARILA: Alenka Žerovnik je ustvarjalka, ki se skriva za blagovno znamko Zalenka's in katere področje ustvarjanja je zelo pestro in široko. Več o Alenki in njenih izdelkih na fb (zalenkas- www.facebook.com/pages/Zalenkas/221173807894696), www.ssu-shop.si, www.wix.com/zalenka/zalenka-s.

 sm Roc delo kapa in peresnica 2 KAPA IN TOALETKA/PERESNICA

OPIS: Ročno izdelana kapa (za toplo zimo) ter pikčasto rdeča toaletka/peresnica s srčkom (za vse male drobnarije ali barvice).

PODARILA: Alenka Žerovnik je ustvarjalka, ki se skriva za blagovno znamko Zalenka's in katere področje ustvarjanja je zelo pestro in široko. Več o Alenki in njenih izdelkih na fb (zalenkas- www.facebook.com/pages/Zalenkas/221173807894696), www.ssu-shop.si, www.wix.com/zalenka/zalenka-s.
sm Roc delo kape in ovratnik 3 KAPI IN GRELČEK

OPIS: Komplet ročno izdelane kape in grelčka za punčko ter kapa za fantka. Za toplo zimo.

PODARILA: Alenka Žerovnik je ustvarjalka, ki se skriva za blagovno znamko Zalenka's in katere področje ustvarjanja je zelo pestro in široko. Več o Alenki in njenih izdelkih na fb (zalenkas- www.facebook.com/pages/Zalenkas/221173807894696), www.ssu-shop.si, www.wix.com/zalenka/zalenka-s.
sm Roc delo kape in peresnica 1 KAPI IN TOALETKA/PERESNICA

OPIS: Komplet ročno izdelanih kap (za toplo zimo) ter pisana toaletka/peresnica s tačko (za vse male drobnarije ali barvice).

PODARILA: Alenka Žerovnik je ustvarjalka, ki se skriva za blagovno znamko Zalenka's in katere področje ustvarjanja je zelo pestro in široko. Več o Alenki in njenih izdelkih na fb (zalenkas- www.facebook.com/pages/Zalenkas/221173807894696), www.ssu-shop.si, www.wix.com/zalenka/zalenka-s.
sm Roc delo kape in ovratnik 4 KAPI IN GRELČEK

OPIS: Komplet ročno izdelane kape in grelčka za punčko ter kapa za fantka. Za toplo zimo.

PODARILA: Alenka Žerovnik je ustvarjalka, ki se skriva za blagovno znamko Zalenka's in katere področje ustvarjanja je zelo pestro in široko. Več o Alenki in njenih izdelkih na fb (zalenkas- www.facebook.com/pages/Zalenkas/221173807894696), www.ssu-shop.si, www.wix.com/zalenka/zalenka-s.
 sm Roc delo Metulja in ogrlice

OGRLICE Z METULJI

OPIS: Ročno izdelane ogrlice in metulja.

PODARILE: Ustvarjalke Društva invalidov Hrastnik

 sm Roc delo voscilnice in dekoracija

BOŽIČNE VOŠČILNICE Z ŽELODKI

OPIS: Ročno izdelane voščilnice z zimskimi motivi ter ročno izdelana košarica z želodki.

PODARILE: Ustvarjalke Društva invalidov Hrastnik

sm Roc delo voscilnice in stenski obeski

STENSKA DEKORACIJA Z VOŠČILNICAMI

OPIS: Ročno izdelana stenska dekoracija (t.i. papirna tehnika). Ročno izdelane voščilnice z zimskimi motivi

PODARILA: Jana Perpar.

sm Roc delo Voscilnice in prasicka

VOŠČILNICE S PRAŠIČKI

OPIS: Ročno izdelane voščilnice z zimskimi motivi. Ročno izdelana prašička, ki prinašata srečo.

PODARILE: Ustvarjalke Društva invalidov Hrastnik

sm Roc delo Voscilnice in svecnik

SVEČNIK Z VOŠČILNICAMI

OPIS: Ročno in umetelno izdelan svečnik s priloženo svečko. Ročno izdelane voščilnice z zimskimi motivi

PODARILA: Jana Perpar.

 sm Roc delo Okraski BOŽIČNI OKRASKI

OPIS: Ročno izdelani božični okraski za na smreko. Podoba belih snežink.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.
sm Roc delo Snezaka in obeski rozice

OKRASKI S SNEŽAKOMA

OPIS: Ročno izdelani okraski v obliki cvetov. Ročno izdelana snežaka, idealna za ta decembrski čas.

PODARILE: Ustvarjalke Društva invalidov Hrastnik

sm Roc delo podstavki

PRAZNIČNI PODSTAVKI

OPIS: Ročno izdelani pisani podstavki z motivi snežink. V kompletu je šest podstavkov.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.

 

 sm Roc delo talismani in posodica TALISMANI Z GLINENO POSODICO

OPIS: Komplet runskih talismanov, ročno izdelanih iz polimerne gline z vtisnjenimi simboli. Priložena je razlaga posameznega simbola in lični mošnjiček. Talisman je magični prinašalec sreče. Ročno izdelana in poslikana glinena posodica.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.
 sm Roc delo Ogrlica 1 OGRLICA Z OBESKOM

OPIS: Ročno izdelana ogrlica z obeskom srebrno-jantarjeve barve.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.

 

 sm Roc delo Ogrlica 2 OGRLICA Z OBESKOM

OPIS: Ročno izdelana ogrlica z obeskom v obliki cveta.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.
 sm Roc delo Ogrlica 3 OGRLICA Z OBESKOM

OPIS: Ročno izdelana ogrlica z obeskom.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.
sm Roc delo uhani 1 UHANI

OPIS: Ročno izdelani uhani srebrne barve v obliki lista.

PODARILA: Martina Senčar, ustvarjalka, ki ustvarja pod blagovno znamko SMart. Martini gre tudi velika zahvala za vso pomoč pri naši dobrodelni dražbi. Več o Martini in njenih izdelkih na fb (SMart- www.facebook.com/ustvarjalna.kamrica) in www.ssu-shop.si.
sm Roc delo ploscica

PLOŠČICA ''NAVIHANA PUPA''

OPIS: Ročno izdelana ploščica iz das mase. Podoba navihane deklice z rožo in napis ''Danes je tvoj dan, s sončkom obsijan''.

PODARILA: Daša Perko, ustvarjalka, v svetu katere kraljuje mala bela navihanka- psička Taja, ki jo na polno zaposluje. Ko pa le najde kaj časa zase, takrat ustvarja prisrčne ploščice, na katerih so glavni junaki muce, kužki in navihane pupike. To je njen mali svet- Dašin Mali Svet (blagovna znamka). Več o Daši in njenih izdelkih na fb (Dašin Mali Svet- www.facebook.com/pages/Da%C5%A1in-Mali-Svet/155077461176822) in www.ssu-shop.si.

sm Roc delo ogrlica in uhani

KOMPLET ''ZIMSKA PRAVLJICA''

OPIS: Komplet kvačkanih uhanov in ogrlice. Motiv zime.

PODARILA: Mateja Sevčnikar, ustvarjalka kvačkanega nakita, ki ga najdete pod blagovno znamko Matejine sladke rozince. Več o Mateji in njenih izdelkih na fb (Matejine sladke rozince- www.facebook.com/pages/Matejine-sladke-rozince/182587318460759?ref=ts&sk=wall) in www.ssu-shop.si.
sm Roc delo kazalo cipka

KAZALO Z IDRIJSKO ČIPKO

OPIS: Originalna idrijska čipka.

PODARILA: Klekljarica Danica Hudomalj iz Zagorja, ki se z omenjeno ročno spretnostjo ukvarja že od malih nog, danes pa jih šteje že čez osemdeset let.

 

 sm Ostalo svvetilka

NAMIZNA SVETILKA

OPIS: Namizna okrasna svetilka, primerna za na nočno omarico ali za zapolnitev prostora. Bele barve z motivi cvetov.